Drunk Elephant Reinigingsgel BESTE™ NO. 9 JELLY CLEANSER

- Veganistisch
- Veganistisch
Drunk Elephant - Beste No. 9 Jelly Cleanser
Een innovatieve gelreiniger die alle sporen van make-up, overtollige olie, vervuiling en ander vuil van de dag verwijdert. Met een unieke mix van milde oppervlakte-actieve stoffen en make-up oplossende emolliënten, spoelt deze milde formule weg zonder een grammetje residu achter te laten en maakt de huid schoon en zacht. Beste™ No. 9 is geschikt voor alle huidtypes en is vrij van SLS, parfum en essentiële oliën.
Met een unieke mix van milde oppervlakte-actieve stoffen en make-up oplossende emolliënten, spoelt deze milde formule weg zonder een grammetje residu achter te laten en maakt de huid schoon en zacht.
Beste™ No. 9 is geformuleerd met een ideale, niet-strippende pH-waarde van 5,5.
Key Ingrediënten:
- Milde mix van oppervlakte-actieve stoffen: Milde reinigingsmiddelen, waaronder op kokosnoot gebaseerde oppervlakte-actieve stoffen die rijk zijn aan vetzuren, werken samen om een zacht schuim te creëren dat zelfs eigenwijze make-up, zonnebrandcrème en oliën effectief oplost en tegelijkertijd een gezonde huidbarrière ondersteunt.
- Glycerine: Als huid-identieke bevochtiger helpt glycerine de hydratatieniveaus aan te vullen die normaal verloren gaan in de huid tijdens het reinigingsproces.
- Cucumis Melo Cantalupensis (meloen) fruitextract: Dit extract is rijk aan antioxidanten en helpt te verzachten en hydrateren.
- Virgin Marula Oilie: Deze voedende olie is rijk aan essentiële antioxidanten en omega 6 en 9 en versterkt de reinigende en make-upverwijderende kracht van Beste™ No. 9.
BIORUS
Avenue Léonard de Vinci 14
1300 WAVRE
België
https://corp.shiseido.com/en/scp/inquiry/mail/form.php
Je voordelen
- Snelle levering 1-2 dagen levertijd*
- Gratis verzending vanaf €25,-
- Het grootste beauty-assortiment keuze uit ruim 50.000 producten
- Kies 2 gratis staaltjes**
