Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
UNIQ
Lichaam
UNIQ - Nagelverzorging
UNIQ - Nagelverzorging5
Resultaten
UNIQ - Nagelverzorging
(5)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Nagelvijl voor UnisexUNIQDefault Brand LineUNIQ Elektrische Nagelfijl - Complete Manicure en Pedicure SetUNIQ Elektrische Nagelfijl - Complete Manicure en Pedicure Set
UNIQ
UNIQ Elektrische Nagelfijl - Complete Manicure en Pedicure Set
Nagelvijl
€ 29,99
1 Stuk (€ 29,99 / 1 stuk)
Nagelvijl voor UnisexUNIQDefault Brand LinePro Wizard Elektrische NagelvijlDonkergrijs
UNIQ
Pro Wizard Elektrische Nagelvijl
Nagelvijl
€ 59,99
1 Stuk (€ 59,99 / 1 stuk)
Nagelvijl voor UnisexUNIQDefault Brand LineNagelbuffer5 stuks
UNIQ
Nagelbuffer
Nagelvijl
€ 14,99
5 Stuk (€ 3,00 / 1 stuk)
Nagelvijl voor UnisexUNIQDefault Brand LineMulti-Grit Halve Maan Nagelvijlen- en Buffer Kit8 stuks
UNIQ
Multi-Grit Halve Maan Nagelvijlen- en Buffer Kit
Nagelvijl
€ 17,99
8 Stuk (€ 2,25 / 1 stuk)
Nagelvijl voor UnisexUNIQDefault Brand LineMulti-Grit Nagelvijlen- en Buffer Kit6 stuks
UNIQ
Multi-Grit Nagelvijlen- en Buffer Kit
Nagelvijl
€ 15,99
6 Stuk (€ 2,67 / 1 stuk)