Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
KORRES
KORRES - Athenian Grooming
KORRES - Athenian Grooming8
Resultaten
KORRES - Athenian Grooming
(8)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Kenmerken
Geurfamilie
Verantwoordelijkheid
Aftershave voor KORRESAthenian GroomingHydration & Comfort125 ml
KORRES
Athenian Grooming
Hydration & Comfort
Aftershave
Adviesprijs*
€ 29,90
€ 19,50
125 ml (€ 156,00 / 1 L)
Baard verzorging voor KORRESAthenian Grooming4 in 1 Barber´s Recipe100 ml
KORRES
Athenian Grooming
4 in 1 Barber´s Recipe
Baard verzorging
Adviesprijs*
€ 35,90
€ 25,50
100 ml (€ 255,00 / 1 L)
Gezichtscrème voor KORRESAthenian GroomingHydration & Oil Control50 ml
KORRES
Athenian Grooming
Hydration & Oil Control
Gezichtscrème
Adviesprijs*
€ 29,90
€ 25,50
50 ml (€ 510,00 / 1 L)
Eau de Cologne voor KORRESAthenian Grooming100 ml
KORRES
Athenian Grooming
Eau de Cologne
Adviesprijs*
€ 39,90
€ 33,91
100 ml (€ 339,10 / 1 L)
Eau de Cologne voor KORRESAthenian Grooming100 ml
KORRES
Athenian Grooming
Eau de Cologne
Adviesprijs*
€ 39,90
€ 33,91
100 ml (€ 339,10 / 1 L)
Reinigingsgel voor KORRESAthenian GroomingBarber´s Face + Beard250 ml
KORRES
Athenian Grooming
Barber´s Face + Beard
Reinigingsgel
Adviesprijs*
€ 19,90
€ 17,00
250 ml (€ 68,00 / 1 L)
Douchegel voor KORRESAthenian GroomingHair & Body250 ml
KORRES
Athenian Grooming
Hair & Body
Douchegel
Adviesprijs*
€ 15,90
€ 12,90
250 ml (€ 51,60 / 1 L)
Gezichtscrème voor KORRESAthenian GroomingMulti-Acting50 ml
KORRES
Athenian Grooming
Multi-Acting
Gezichtscrème
Adviesprijs*
€ 36,90
€ 30,90
50 ml (€ 618,00 / 1 L)