Sisley Getinte dagcrème Phyto-Touche Gel Glow
Phyto-Touche Gel is een lichte, zijdezachte getinte gel, verkrijgbaar in twee finishes – glow* of mat** – voor een natuurlijke, egale en stralende teint met een transparante uitstraling.
De gel is verrijkt met vitamine E-acetaat en plantaardige extracten en helpt de huid te beschermen, terwijl hij de hydratatie en de bruine teint langer behoudt. Dankzij de lichtreflecterende pigmenten en subtiele goud-koperkleurige glans, laat het de helderheid van een lichte huid weer tot leven komen en versterkt het de bruine teint van een donkerdere huid.
De fijne, niet-vette en ultrazachte textuur versmelt perfect met de huid voor een natuurlijk resultaat, zonder dat het er dik of zwaar aanvoelt.
Geschikt voor alle huidtinten en alle huidtypes. Kan alleen worden aangebracht op het hele gezicht, of worden gemengd met je dagcrème of foundation voor een resultaat op maat.
Phyto-Touche Gel is discreet en geeft geen wit effect, waardoor het ook ideaal is voor mannen.
*Glans
**Mat
Neem een kleine hoeveelheid Phyto-Touche Gel en breng het gelijkmatig aan op het hele gezicht, of op de delen die je wilt modelleren en accentueren, zoals de jukbeenderen. Voor een intenser effect herhaal je de toepassing totdat je het gewenste resultaat hebt bereikt.
Voor een resultaat op maat kun je Phyto-Touche Gel mengen met je gebruikelijke crème of foundation.
Je voordelen
- Snelle levering 1-2 dagen levertijd*
- Gratis verzending vanaf €25,-
- Het grootste beauty-assortiment keuze uit ruim 50.000 producten
- Kies 2 gratis staaltjes**
