Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
➽ online kopen | DOUGLAS
➽ online kopen | DOUGLAS1048
Resultaten
➽ online kopen | DOUGLAS
(1.048)
Filter
Prijs
Productsoort
Merk
Voor wie
Kleur
Geurfamilie
Verantwoordelijkheid
Highlights
Cadeautips
Haar serum voor UnisexKérastaseGenesisSérum Anti-Chute Fortifiant90 ml
Kérastase
Genesis
Sérum Anti-Chute Fortifiant
Haar serum
Adviesprijs*
€ 56,90
€ 47,52
90 ml (€ 528,00 / 1 L)
Zonnebrandcrème voor het gezicht voor UnisexBeauty of Joseon50 ml
Beauty of Joseon
Zonnebrandcrème voor het gezicht
Adviesprijs*
€ 27,00
€ 13,39
50 ml (€ 267,80 / 1 L)
Haar serum voor UnisexKérastaseNutritive8H Magic Night Serum8H Magic Night Serum
Kérastase
Nutritive
8H Magic Night Serum
Haar serum
Adviesprijs*
€ 56,90
€ 45,52
90 ml (€ 505,78 / 1 L)
Gezichtspeeling voor UnisexPaula's ChoiceSkin Perfecting2% BHA Liquid Exfoliant118 ml
Paula's Choice
Skin Perfecting
2% BHA Liquid Exfoliant
Gezichtspeeling
€ 39,00
118 ml (€ 330,51 / 1 L)
Foundation voor UnisexKYLIE COSMETICSSkin Tint Blurring Elixir2.5N
KYLIE COSMETICS
Skin Tint Blurring Elixir
Foundation
€ 33,99
30 ml (€ 1.133,00 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
+21
Meer kleuren beschikbaar
Haar shampoo voor KérastaseGloss AbsoluBain Hydra-Glaze250 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Bain Hydra-Glaze
Haar shampoo
Adviesprijs*
€ 32,80
€ 26,95
250 ml (€ 107,80 / 1 L)
+2
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Conditioner voor KérastaseGloss AbsoluInsta Glaze250 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Insta Glaze
Conditioner
Adviesprijs*
€ 45,20
€ 35,99
250 ml (€ 143,96 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Blush voor Yves Saint LaurentMake Me BlushBold Blurring44 - Nude Lavallière (satin)
Yves Saint Laurent
Make Me Blush
Bold Blurring
Blush
€ 59,00
5 g (€ 11.800,00 / 1 kg)
+12
Meer kleuren beschikbaar
Haarolie voor KérastaseGloss AbsoluGlaze Drops45 ml
Kérastase
Gloss Absolu
Glaze Drops
Haarolie
Adviesprijs*
€ 46,80
€ 37,44
45 ml (€ 832,00 / 1 L)
Haarolie voor KérastaseElixir UltimeL'Huile Originale75 ml - Navulbaar
Kérastase
Elixir Ultime
L'Huile Originale
Haarolie
Adviesprijs*
€ 69,50
€ 55,60
75 ml (€ 741,33 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Mascara voor UnisexLancômeLash IdôleVolume-mascara met lifting-effect voor langere wimpers zonder klontjes01 - BLACK
Lancôme
Lash Idôle
Volume-mascara met lifting-effect voor langere wimpers zonder klontjes
Mascara
Adviesprijs*
€ 42,00
€ 31,50
8 ml (€ 3.937,50 / 1 L)
Eau de parfum voor PradaParadoxeIntense Refillable90 ml
Prada
Paradoxe
Intense Refillable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 210,00
€ 163,00
90 ml (€ 1.811,11 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor PradaParadigme100 ml
Prada
Paradigme
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 155,00
€ 108,00
100 ml (€ 1.080,00 / 1 L)
+4
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Mascara voor UnisexOver Yves Saint LaurentLash Clash01 Black
Yves Saint Laurent
Lash Clash
Mascara
Adviesprijs*
€ 47,00
€ 35,95
9 ml (€ 3.994,44 / 1 L)
+2
Meer kleuren beschikbaar
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentLibreBerry Crush90 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Berry Crush
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 205,00
€ 132,00
90 ml (€ 1.466,67 / 1 L)
+2
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor PradaParadoxeRefillable30 ml
Prada
Paradoxe
Refillable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 99,00
€ 68,73
30 ml (€ 2.291,00 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentLibreRefillable50 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Refillable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 145,00
€ 119,51
50 ml (€ 2.390,20 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Haar serum voor KérastaseGenesisDéfense Thermique150 ml
Kérastase
Genesis
Défense Thermique
Haar serum
Adviesprijs*
€ 40,70
€ 32,99
150 ml (€ 219,93 / 1 L)
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentBlack Opium30 ml
Yves Saint Laurent
Black Opium
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 93,00
€ 62,30
30 ml (€ 2.076,67 / 1 L)
+4
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor ValentinoBorn In Roma Donna100 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 184,00
€ 152,00
100 ml (€ 1.520,00 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor LancômeLa vie est belleRefillable100 ml
Lancôme
La vie est belle
Refillable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 174,00
€ 110,56
100 ml (€ 1.105,60 / 1 L)
+6
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentMon ParisEDP50 ml
Yves Saint Laurent
Mon Paris
EDP
Eau de parfum
€ 88,89
50 ml (€ 1.777,80 / 1 L)
+2
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentMYSLFRefillable100 ml
Yves Saint Laurent
MYSLF
Refillable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 167,00
€ 112,01
100 ml (€ 1.120,10 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Bronzer voor UnisexYves Saint LaurentAll HoursHyper Bronze3 - Golden Medina
Yves Saint Laurent
All Hours
Hyper Bronze
Bronzer
€ 51,99
7.5 g (€ 6.932,00 / 1 kg)
+2
Meer kleuren beschikbaar
Mascara voor UnisexLancômeHypnôse01
Lancôme
Hypnôse
Mascara
Adviesprijs*
€ 44,00
€ 33,00
6.2 ml (€ 5.322,58 / 1 L)
Haar shampoo voor UnisexKérastaseSpécifiqueBain Divalent250 ml
Kérastase
Spécifique
Bain Divalent
Haar shampoo
Adviesprijs*
€ 32,80
€ 26,99
250 ml (€ 107,96 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentLibreVanille Couture50 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Vanille Couture
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 162,97
€ 97,78
50 ml (€ 1.955,60 / 1 L)
Lipolie voor Yves Saint LaurentYSL LoveshinePlumping Oil44 - NUDE LAVALLIÈRE
Yves Saint Laurent
YSL Loveshine
Plumping Oil
Lipolie
Adviesprijs*
€ 48,00
€ 40,99
6 ml (€ 6.831,67 / 1 L)
+10
Meer kleuren beschikbaar
Gezichtsreinigingsolie voor UnisexBeauty of JoseonGinseng Cleansing Oil210 ml
Beauty of Joseon
Ginseng Cleansing Oil
Gezichtsreinigingsolie
Adviesprijs*
€ 27,00
€ 16,59
210 ml (€ 79,00 / 1 L)
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentLibreIntense Rechargeable50 ml
Yves Saint Laurent
Libre
Intense Rechargeable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 158,00
€ 104,90
50 ml (€ 2.098,00 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Eau de parfum voor Yves Saint LaurentYRefillable100 ml
Yves Saint Laurent
Y
Refillable
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 161,00
€ 103,47
100 ml (€ 1.034,70 / 1 L)
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Zonnebrandcrème voor het gezicht voor UnisexBeauty of JoseonRelief Sun Aqua Fresh50 ml
Beauty of Joseon
Relief Sun Aqua Fresh
Zonnebrandcrème voor het gezicht
€ 24,99
50 ml (€ 499,80 / 1 L)
Eau de parfum voor Kylie Jenner FragrancecosmicIntense100 ml
Kylie Jenner Fragrance
cosmic
Intense
Eau de parfum
€ 77,99
100 ml (€ 779,90 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
+3
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Glow Serum voor UnisexBeauty of Joseon30 ml
Beauty of Joseon
Glow Serum
Adviesprijs*
€ 24,00
€ 14,99
30 ml (€ 499,67 / 1 L)
Foundation voor UnisexLancômeTeint Idole Ultra Wear24H315C (previously 03)
Lancôme
Teint Idole Ultra Wear
24H
Foundation
Adviesprijs*
€ 61,00
€ 42,70
30 ml (€ 1.423,33 / 1 L)
+40
Meer kleuren beschikbaar
Conditioner voor UnisexKérastaseBlond AbsoluCicaflash250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Cicaflash
Conditioner
Adviesprijs*
€ 45,20
€ 35,99
250 ml (€ 143,96 / 1 L)
Lip liner voor UnisexKYLIE COSMETICSPrecision Pout LinerComes Naturally
KYLIE COSMETICS
Precision Pout Liner
Lip liner
€ 18,99
1 g (€ 18.990,00 / 1 kg)
DOUGLAS EXCLUSIEF
+9
Meer kleuren beschikbaar
Mascara voor LancômeHypnôseDrama Extreem Volume8 ml
Lancôme
Hypnôse
Drama Extreem Volume
Mascara
Adviesprijs*
€ 44,00
€ 30,80
8 ml (€ 3.850,00 / 1 L)
Gezichtsemulsie voor UnisexBeauty of JoseonGlow Replenishing Rice Milk150 ml
Beauty of Joseon
Glow Replenishing Rice Milk
Gezichtsemulsie
Adviesprijs*
€ 20,90
€ 17,39
150 ml (€ 115,93 / 1 L)
Haarmasker voor KérastaseGenesisMasque Reconstituant200 ml
Kérastase
Genesis
Masque Reconstituant
Haarmasker
Adviesprijs*
€ 57,10
€ 45,99
200 ml (€ 229,95 / 1 L)
Eau de parfum voor ValentinoBorn In Roma UomoIntense100 ml
Valentino
Born In Roma Uomo
Intense
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 151,00
€ 111,00
100 ml (€ 1.110,00 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Eau de parfum voor LancômeIdôle100 ml
Lancôme
Idôle
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 173,00
€ 119,00
100 ml (€ 1.190,00 / 1 L)
+2
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Lip Make-up Set voor UnisexKYLIE COSMETICSGlossy Lip Kit808 - KYLIE
KYLIE COSMETICS
Glossy Lip Kit
Lip Make-up Set
€ 39,99
1 Stuk (€ 39,99 / 1 stuk)
DOUGLAS EXCLUSIEF
+3
Meer kleuren beschikbaar
Highlighter voor UnisexYves Saint LaurentMusthavesTouche Éclat Le Stylo02 - Ivory Radiance
Yves Saint Laurent
Musthaves
Touche Éclat Le Stylo
Highlighter
Adviesprijs*
€ 47,00
€ 37,95
2.5 ml (€ 15.180,00 / 1 L)
+9
Meer kleuren beschikbaar
Haarbalsem voor UnisexKérastaseNutritiveLait Vital200 ml
Kérastase
Nutritive
Lait Vital
Haarbalsem
Adviesprijs*
€ 39,40
€ 31,99
200 ml (€ 159,95 / 1 L)
Haar shampoo voor UnisexKérastaseBlond AbsoluBain Ultra-Violet250 ml
Kérastase
Blond Absolu
Bain Ultra-Violet
Haar shampoo
Adviesprijs*
€ 32,80
€ 26,99
250 ml (€ 107,96 / 1 L)
Eau de parfum voor ValentinoBorn In Roma DonnaIntense100 ml
Valentino
Born In Roma Donna
Intense
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 199,00
€ 159,00
100 ml (€ 1.590,00 / 1 L)
+2
inhoudsmaten
inhoudsmaten
Lichaamsverzorgingsset voor RitualsThe Ritual of SakuraSmall Gift Set1 stuk
Rituals
The Ritual of Sakura
Small Gift Set
Lichaamsverzorgingsset
€ 25,90
1 Stuk (€ 25,90 / 1 stuk)
Volgende
Pagina 1 van 22
Pagina 1 van 22
Pagina 2 van 22
Pagina 3 van 22
Pagina 4 van 22
Pagina 5 van 22
Pagina 6 van 22