Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
Weekend van de klant: ontvang een Douglas The Botanist handcrème bij besteding vanaf €19,- | Shop de mooiste deals!
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Tautropfen
Gezicht
Tautropfen - Gezichtsreiniging
Tautropfen - Gezichtsreiniging4
Resultaten
Tautropfen - Gezichtsreiniging
(4)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Verantwoordelijkheid
Highlights
Hydraterend serum voor TautropfenDefault Brand LineUitbalancerende gezichtsemulsie50 ml
Tautropfen
Uitbalancerende gezichtsemulsie
Hydraterend serum
€ 38,89
50 ml (€ 777,80 / 1 L)
Gezichtsreinigingsolie voor TautropfenDefault Brand Line2-fasen reinigingsolie150 ml
Tautropfen
2-fasen reinigingsolie
Gezichtsreinigingsolie
€ 29,69
150 ml (€ 197,93 / 1 L)
Toner voor TautropfenDefault Brand LineMild rozenwater100 ml
Tautropfen
Mild rozenwater
Toner
€ 21,99
100 ml (€ 219,90 / 1 L)
Hydraterend serum voor TautropfenDefault Brand LineIntensieve vochtinbrengende gel50 ml
Tautropfen
Intensieve vochtinbrengende gel
Hydraterend serum
€ 27,59
50 ml (€ 551,80 / 1 L)