Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
SOHO
Haar
Styling tools
SOHO - Krulsets
SOHO - Krulsets7
Resultaten
SOHO - Krulsets
(7)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Kleur
Highlights
Haarrollers voor UnisexSOHODefault Brand LineSOHO Heatless Hair Curlers Overnight - Zachte en Duurzame Krulset Zonder Hitte - BruinBruin
SOHO
SOHO Heatless Hair Curlers Overnight - Zachte en Duurzame Krulset Zonder Hitte - Bruin
Haarrollers
€ 24,99
4 Stuk (€ 6,25 / 1 stuk)
Haarrollers voor SOHODefault Brand LineSOHO Foam Krulspelden Ballen 6 stuks RoodGeel
SOHO
SOHO Foam Krulspelden Ballen 6 stuks Rood
Haarrollers
€ 14,99
6 Stuk (€ 2,50 / 1 stuk)
Nieuw
Haarrollers voor UnisexSOHODefault Brand LineCeramic Thermal Hair Rollers 46/36/28 MMWit
SOHO
Ceramic Thermal Hair Rollers 46/36/28 MM
Haarrollers
€ 29,99
9 Stuk (€ 3,33 / 1 stuk)
Haarrollers voor UnisexSOHODefault Brand LineCeramic Thermal Hair Rollers 60/50/40 MMZwart
SOHO
Ceramic Thermal Hair Rollers 60/50/40 MM
Haarrollers
€ 29,99
9 Stuk (€ 3,33 / 1 stuk)
Haarrollers voor UnisexSOHODefault Brand LineCeramic Thermal Hair Rollers 50X120 MMRose
SOHO
Ceramic Thermal Hair Rollers 50X120 MM
Haarrollers
€ 25,99
1 Stuk (€ 25,99 / 1 stuk)
Haarrollers voor UnisexSOHODefault Brand Line74 mm Klittenband KrullersPaars
SOHO
74 mm Klittenband Krullers
Haarrollers
€ 24,99
6 Stuk (€ 4,17 / 1 stuk)
Haarrollers voor SOHODefault Brand LineKrulhaarband zonder warmteBeige
SOHO
Krulhaarband zonder warmte
Haarrollers
€ 22,99
1 Stuk (€ 22,99 / 1 stuk)