Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
Weekend van de klant: ontvang een Douglas The Botanist handcrème bij besteding vanaf €19,- | Shop de mooiste deals!
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
OPI
OPI - Make-up
OPI - Make-up73
Resultaten
OPI - Make-up
(73)
Filter
Prijs
Productsoort
Verantwoordelijkheid
Kleur
Highlights
Cadeautips
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineInfinite Shine Classic ColorsBubble Bath
OPI
Infinite Shine
Infinite Shine Classic Colors
Nagellak
Adviesprijs*
€ 24,75
€ 21,99
15 ml (€ 1.466,00 / 1 L)
+68
Meer kleuren beschikbaar
Nagel verharder voor UnisexOPINail Care & EssentialsNail EnvyOriginal
OPI
Nail Care & Essentials
Nail Envy
Nagel verharder
Adviesprijs*
€ 34,00
€ 28,99
15 ml (€ 1.932,67 / 1 L)
+6
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor OPIVernis à OnglesNLT65 - Put In Neutral
OPI
Vernis à Ongles
Nagellak
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
+17
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerFavorites are back!15 ml
OPI
Nail Lacquer
Favorites are back!
Nagellak
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
Nieuw
+5
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak Set voor UnisexOPIInfinite ShineDuo Pack
OPI
Infinite Shine
Duo Pack
Nagellak Set
€ 39,50
1 Stuk (€ 39,50 / 1 stuk)
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerYour Zestination Awaits 15mlCAPE IT REAL
OPI
Nail Lacquer
Your Zestination Awaits 15ml
Nagellak
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
Nieuw
+3
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerThe New OPIconsOPI M A ?BUBBLE BUNNY
OPI
Nail Lacquer
The New OPIcons
Nagellak
Adviesprijs*
€ 19,50
€ 18,19
15 ml (€ 1.212,67 / 1 L)
+8
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINature StrongVeganBLOSSOM INTO AWSOME
OPI
Nature Strong
Vegan
Nagellak
€ 25,50
15 ml (€ 1.700,00 / 1 L)
+42
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak droger voor UnisexOPIQuick DryDripDry Sneldroogdruppels8 ml
OPI
Quick Dry
DripDry Sneldroogdruppels
Nagellak droger
Adviesprijs*
€ 27,95
€ 24,99
8 ml (€ 3.123,75 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerFavorites are back!Mrs. O’ Leary’s BBQ
OPI
Nail Lacquer
Favorites are back!
Nagellak
€ 24,75
15 ml (€ 1.650,00 / 1 L)
Nieuw
+9
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerWhat's Your Mani-tudeFLANNEL AEROBICS
OPI
Nail Lacquer
What's Your Mani-tude
Nagellak
€ 18,75
15 ml (€ 1.250,00 / 1 L)
+9
Meer kleuren beschikbaar
Top Coat voor UnisexOPINail Care & EssentialsNatural Top CoatNTT30
OPI
Nail Care & Essentials
Natural Top Coat
Top Coat
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineGood Enough To TreatCrankin’ Holiday Jams
OPI
Infinite Shine
Good Enough To Treat
Nagellak
Adviesprijs*
€ 23,75
€ 11,87
15 ml (€ 791,33 / 1 L)
+5
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak verwijderaar voor UnisexOPIExpert Touch110 ml
OPI
Expert Touch
Nagellak verwijderaar
€ 11,50
110 ml (€ 104,55 / 1 L)
Nagelbalsem voor UnisexOPINail Care & EssentialsRepair Mode9 ml
OPI
Nail Care & Essentials
Repair Mode
Nagelbalsem
Adviesprijs*
€ 42,50
€ 36,99
9 ml (€ 4.110,00 / 1 L)
Nagelvijl voor UnisexOPICrystal FileFI031 - Crystal File
OPI
Crystal File
Nagelvijl
€ 22,25
1 Stuk (€ 22,25 / 1 stuk)
Nagelriem remover voor UnisexOPINature StrongSoothe & Remove Cuticles50 ml
OPI
Nature Strong
Soothe & Remove Cuticles
Nagelriem remover
Adviesprijs*
€ 24,75
€ 18,50
50 ml (€ 370,00 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineWicked CollectionThe "Ga" is Silent
OPI
Infinite Shine
Wicked Collection
Nagellak
Adviesprijs*
€ 23,75
€ 11,08
15 ml (€ 738,67 / 1 L)
+6
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerTrip To The Brite SideLime of My Life
OPI
Nail Lacquer
Trip To The Brite Side
Nagellak
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
+7
Meer kleuren beschikbaar
Nagel verharder voor UnisexOPINail Care & EssentialsStart To FinishSTART TO FINISH
OPI
Nail Care & Essentials
Start To Finish
Nagel verharder
Adviesprijs*
€ 28,50
€ 24,99
15 ml (€ 1.666,00 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIHIdden PrismBig Zodiac Energy Collectie Infinite ShineI CANCER-TAINLY SHINE
OPI
HIdden Prism
Big Zodiac Energy Collectie Infinite Shine
Nagellak
€ 20,79
15 ml (€ 1.386,00 / 1 L)
+5
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail Care & EssentialsNatural Base CoatNTT10
OPI
Nail Care & Essentials
Natural Base Coat
Nagellak
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
Nagelbalsem voor UnisexOPINature StrongTo the Rescue Overnight Cuticle Balm20 ml
OPI
Nature Strong
To the Rescue Overnight Cuticle Balm
Nagelbalsem
Adviesprijs*
€ 24,25
€ 18,50
20 ml (€ 925,00 / 1 L)
Nagellak verwijderaar voor UnisexOPINagellak CorrectorpenAC111
OPI
Nagellak Correctorpen
Nagellak verwijderaar
Adviesprijs*
€ 17,95
€ 10,99
4 ml (€ 2.747,50 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineThe New OPIconsWHAT S NOT TO LILAC?
OPI
Infinite Shine
The New OPIcons
Nagellak
€ 19,99
15 ml (€ 1.332,67 / 1 L)
+9
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINature StrongBotanical Base CoatNATBC - Base Coat
OPI
Nature Strong
Botanical Base Coat
Nagellak
€ 25,50
15 ml (€ 1.700,00 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineTrip To The Brite SideYou're One in a Melon
OPI
Infinite Shine
Trip To The Brite Side
Nagellak
€ 24,75
15 ml (€ 1.650,00 / 1 L)
+6
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPIMake ‘Em JellyInfinite ShineKeep Up Buttercup
OPI
Make ‘Em Jelly
Infinite Shine
Nagellak
€ 23,75
15 ml (€ 1.583,33 / 1 L)
+5
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerGood Enough To TreatTempted to Lick-orice
OPI
Nail Lacquer
Good Enough To Treat
Nagellak
Adviesprijs*
€ 18,75
€ 9,37
15 ml (€ 624,67 / 1 L)
+7
Meer kleuren beschikbaar
Top Coat voor UnisexOPIRapiDryTRANSPARENT
OPI
RapiDry
Top Coat
€ 28,50
15 ml (€ 1.900,00 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineI'm dreaming CollectionISL160 - SKEAK A PINK
OPI
Infinite Shine
I'm dreaming Collection
Nagellak
€ 25,79
15 ml (€ 1.719,33 / 1 L)
+7
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineGlaze TopperIST44 - GLASS ME ANYTHING
OPI
Infinite Shine
Glaze Topper
Nagellak
€ 24,75
15 ml (€ 1.650,00 / 1 L)
+3
Meer kleuren beschikbaar
Top Coat voor UnisexOPIGel Plump Effect15 ml
OPI
Gel Plump Effect
Top Coat
€ 20,99
15 ml (€ 1.399,33 / 1 L)
Nagellak voor UnisexMe, Myself & OPI CollectionNagellakNLS011 - Incognito Mode
OPI
Me, Myself & OPI Collection
Nagellak
Nagellak
€ 16,49
15 ml (€ 1.099,33 / 1 L)
+7
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPIInfinite ShineWhat's Your Mani-tudeMINI PLAID FLIRT
OPI
Infinite Shine
What's Your Mani-tude
Nagellak
€ 23,75
15 ml (€ 1.583,33 / 1 L)
+8
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPIDowntown Los AngelesNagellakNLLA11 - Violet Visionary
OPI
Downtown Los Angeles
Nagellak
Nagellak
€ 18,75
15 ml (€ 1.250,00 / 1 L)
+1
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerI'm dreaming CollectionNLS048 - CASE OF GLAMNESIA
OPI
Nail Lacquer
I'm dreaming Collection
Nagellak
€ 18,75
15 ml (€ 1.250,00 / 1 L)
+9
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPIMetallic Mega MixFall 24 CollectionChrome Clawz
OPI
Metallic Mega Mix
Fall 24 Collection
Nagellak
€ 18,75
15 ml (€ 1.250,00 / 1 L)
+4
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak Set voor UnisexOPINail LacquerGood Enough to Treat 4PC Mini Pack Holiday'251 stuk
OPI
Nail Lacquer
Good Enough to Treat 4PC Mini Pack Holiday'25
Nagellak Set
Adviesprijs*
€ 23,60
€ 11,80
1 Stuk (€ 11,80 / 1 stuk)
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerThe New OPIcons - Duo Pack1 stuk
OPI
Nail Lacquer
The New OPIcons - Duo Pack
Nagellak
€ 33,75
1 Stuk (€ 33,75 / 1 stuk)
Nagellak voor UnisexOPINail LacquerWhat's Your Mani-tude Mini 4-pack1 stuk
OPI
Nail Lacquer
What's Your Mani-tude Mini 4-pack
Nagellak
€ 23,60
1 Stuk (€ 23,60 / 1 stuk)
Top Coat voor UnisexOPINature StrongNatural Origin Top CoatNATTC - NAT - TOP COAT
OPI
Nature Strong
Natural Origin Top Coat
Top Coat
Adviesprijs*
€ 25,50
€ 22,99
15 ml (€ 1.532,67 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIMy Me EraInfinite ShineOn Cloud Fine
OPI
My Me Era
Infinite Shine
Nagellak
€ 23,75
15 ml (€ 1.583,33 / 1 L)
+4
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPISummer Make the Rules CollectionNail LacquerNLP001 - I Quit My Day Job
OPI
Summer Make the Rules Collection
Nail Lacquer
Nagellak
€ 20,09
15 ml (€ 1.339,33 / 1 L)
+1
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor OPINatural Nail Base Coat15 ml
OPI
Natural Nail Base Coat
Nagellak
€ 21,59
15 ml (€ 1.439,33 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIOPI ClassicsA46 Koala Bear-y
OPI
OPI Classics
Nagellak
€ 17,99
15 ml (€ 1.199,33 / 1 L)
Nagellak voor UnisexOPIThe Classics CrèmeNLC89 - Chocolate Moose
OPI
The Classics Crème
Nagellak
€ 19,50
15 ml (€ 1.300,00 / 1 L)
+9
Meer kleuren beschikbaar
Nagellak voor UnisexOPIMy Me EraPricele$$
OPI
My Me Era
Nagellak
€ 18,75
15 ml (€ 1.250,00 / 1 L)
+5
Meer kleuren beschikbaar
Volgende
Pagina 1 van 2
Pagina 1 van 2
Pagina 2 van 2