Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
NUXE
NUXE - Huile Prodigieuse®
NUXE - Huile Prodigieuse®6
Resultaten
NUXE - Huile Prodigieuse®
(6)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Kenmerken
Verantwoordelijkheid
Highlights
Lichaamsolie voor UnisexNUXEHuile Prodigieuse®Floral Multi-Purpose100 ml
NUXE
Huile Prodigieuse®
Floral Multi-Purpose
Lichaamsolie
Adviesprijs*
€ 38,90
€ 26,99
100 ml (€ 269,90 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Lichaamsolie voor UnisexNUXEHuile Prodigieuse®Riche100 ml
NUXE
Huile Prodigieuse®
Riche
Lichaamsolie
Adviesprijs*
€ 39,90
€ 29,50
100 ml (€ 295,00 / 1 L)
Lichaamsolie voor UnisexNUXEHuile Prodigieuse®Multi-Purpose Dry Oil100 ml
NUXE
Huile Prodigieuse®
Multi-Purpose Dry Oil
Lichaamsolie
Adviesprijs*
€ 38,90
€ 26,99
100 ml (€ 269,90 / 1 L)
Lichaamsolie voor UnisexNUXEHuile Prodigieuse®Or100 ml
NUXE
Huile Prodigieuse®
Or
Lichaamsolie
Adviesprijs*
€ 44,90
€ 33,50
100 ml (€ 335,00 / 1 L)
Eau de parfum voor NUXEHuile Prodigieuse®Le Parfum50 ml
NUXE
Huile Prodigieuse®
Le Parfum
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 64,90
€ 49,50
50 ml (€ 990,00 / 1 L)
Eau de parfum voor NUXEHuile Prodigieuse®Floral Le Parfum50 ml
NUXE
Huile Prodigieuse®
Floral Le Parfum
Eau de parfum
Adviesprijs*
€ 64,90
€ 44,99
50 ml (€ 899,80 / 1 L)