Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
Weekend van de klant: ontvang een Douglas The Botanist handcrème bij besteding vanaf €19,- | Shop de mooiste deals!
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Florence By Mills
Gezicht
Florence By Mills - Gezichtsreiniging
Florence By Mills - Gezichtsreiniging8
Resultaten
Florence By Mills - Gezichtsreiniging
(8)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Verantwoordelijkheid
Highlights
Huidtype
Cadeautips
Gezichtsverzorgingsset voor UnisexFlorence By MillsHappy Days Skincare Set1 Stuk
Florence By Mills
Happy Days Skincare Set
Gezichtsverzorgingsset
€ 39,99
1 Stuk (€ 39,99 / 1 stuk)
DOUGLAS EXCLUSIEF
Gezichtsverzorgingsset voor UnisexFlorence By MillsAva’s Mini & Mighty Essentials Kit0
Florence By Mills
Ava’s Mini & Mighty Essentials Kit
Gezichtsverzorgingsset
€ 39,99
1 Stuk (€ 39,99 / 1 stuk)
DOUGLAS EXCLUSIEF
Gezichtsspray voor UnisexFlorence By MillsZero Chill Face Mist100 ml
Florence By Mills
Zero Chill Face Mist
Gezichtsspray
€ 18,99
100 ml (€ 189,90 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
Reinigingscrème voor UnisexFlorence By MillsClean Magic Face Wash100 ml
Florence By Mills
Clean Magic Face Wash
Reinigingscrème
€ 19,99
100 ml (€ 199,90 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Gezichtsreinigingsschuim voor UnisexFlorence By MillsClear The Way Clarifying Face Wash100 ml
Florence By Mills
Clear The Way Clarifying Face Wash
Gezichtsreinigingsschuim
€ 21,99
100 ml (€ 219,90 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
Make-up remover voor UnisexFlorence By MillsSee You Later! Bi Phased Eye Make Up Remover100 ml
Florence By Mills
See You Later! Bi Phased Eye Make Up Remover
Make-up remover
€ 18,99
100 ml (€ 189,90 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
Reinigingscrème voor UnisexFlorence By MillsClear Canvas Milky Oil Cleansing Balm95 ml
Florence By Mills
Clear Canvas Milky Oil Cleansing Balm
Reinigingscrème
€ 28,99
95 ml (€ 305,16 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF
Gezichtsbehandeling voor UnisexFlorence By Mills150 ml
Florence By Mills
Gezichtsbehandeling
€ 28,00
150 ml (€ 186,67 / 1 L)
DOUGLAS EXCLUSIEF