Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
Weekend van de klant: ontvang een Douglas The Botanist handcrème bij besteding vanaf €19,- | Shop de mooiste deals!
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Collistar
Collistar - Haar
Collistar - Haar18
Resultaten
Collistar - Haar
(18)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Verantwoordelijkheid
Highlights
Droogshampoo voor UnisexCollistarAttivi PuriNiacinamide Dry Shampoo150 ml
Collistar
Attivi Puri
Niacinamide Dry Shampoo
Droogshampoo
€ 19,99
150 ml (€ 133,27 / 1 L)
Haar shampoo voor UnisexCollistarAttivi PuriVitamin C Shampoo250 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamin C Shampoo
Haar shampoo
€ 19,99
250 ml (€ 79,96 / 1 L)
Conditioner voor UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Conditioner200 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Conditioner
Conditioner
Adviesprijs*
€ 28,50
€ 21,99
200 ml (€ 109,95 / 1 L)
Conditioner voor UnisexAlternaMy Hair. My Canvas.More to Love Bodifying Conditioner251 ml
Alterna
My Hair. My Canvas.
More to Love Bodifying Conditioner
Conditioner
Adviesprijs*
€ 35,20
€ 17,60
251 ml (€ 70,12 / 1 L)
Haar shampoo voor CollistarAttivi PuriPhyto-Keratin ShampooPhyto-Keratin Shampoo
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Shampoo
Haar shampoo
€ 19,99
250 ml (€ 79,96 / 1 L)
UV haarspray voor CollistarProtective Oil Spray For Coloured Hair100 ml
Collistar
Protective Oil Spray For Coloured Hair
UV haarspray
Adviesprijs*
€ 25,00
€ 17,69
100 ml (€ 176,90 / 1 L)
Hoofdhuid peeling voor UnisexCollistarAttivi PuriNiacinamide Scrub250 ml
Collistar
Attivi Puri
Niacinamide Scrub
Hoofdhuid peeling
Adviesprijs*
€ 30,00
€ 21,99
250 ml (€ 87,96 / 1 L)
Haar serum voor UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Serum100 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Serum
Haar serum
€ 28,99
100 ml (€ 289,90 / 1 L)
Haarlak voor UnisexCollistarAttivi PuriVitamin C Gloss Spray100 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamin C Gloss Spray
Haarlak
Adviesprijs*
€ 30,00
€ 21,99
100 ml (€ 219,90 / 1 L)
Haarmasker voor UnisexCollistarAttivi PuriVitamin C Mask200 ml
Collistar
Attivi Puri
Vitamin C Mask
Haarmasker
Adviesprijs*
€ 28,50
€ 21,99
200 ml (€ 109,95 / 1 L)
Conditioner voor UnisexCollistarAttivi PuriHyaluronic Acid Liquid Conditioner200 ml
Collistar
Attivi Puri
Hyaluronic Acid Liquid Conditioner
Conditioner
Adviesprijs*
€ 28,50
€ 21,99
200 ml (€ 109,95 / 1 L)
Haarmasker voor CollistarAttivi PuriPhyto-Keratin Filler100 ml
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Filler
Haarmasker
€ 29,99
100 ml (€ 299,90 / 1 L)
Haarolie voor CollistarAttivi PuriPhyto-Keratin Oil100 ml
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Oil
Haarolie
Adviesprijs*
€ 30,00
€ 21,99
100 ml (€ 219,90 / 1 L)
Haarmasker voor CollistarAttivi PuriPhyto-Keratin Mask200 ml
Collistar
Attivi Puri
Phyto-Keratin Mask
Haarmasker
€ 28,99
200 ml (€ 144,95 / 1 L)
Hair & Body wash voor UnisexCollistarAcqua Wood Shower-Shampoo250 ml
Collistar
Acqua Wood Shower-Shampoo
Hair & Body wash
Adviesprijs*
€ 30,00
€ 21,99
250 ml (€ 87,96 / 1 L)
Hair & Body wash voor UnisexCollistarACQUA VETIVER250 ml
Collistar
ACQUA VETIVER
Hair & Body wash
Adviesprijs*
€ 30,00
€ 21,99
250 ml (€ 87,96 / 1 L)
Conditioner voor UnisexAlternaMy Hair. My Canvas.Me Time Everyday Conditioner251 ml
Alterna
My Hair. My Canvas.
Me Time Everyday Conditioner
Conditioner
Adviesprijs*
€ 35,20
€ 17,60
251 ml (€ 70,12 / 1 L)
Haar shampoo voor UnisexCollistarAttivi PuriCollagen Shampoo250 ml
Collistar
Attivi Puri
Collagen Shampoo
Haar shampoo
Adviesprijs*
€ 19,00
€ 13,49
250 ml (€ 53,96 / 1 L)
Binnenkort weer leverbaar