Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Collistar
Collistar - null
Collistar - null6
Resultaten
Collistar - null
(6)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Kleur
Kenmerken
Verantwoordelijkheid
Highlights
Cadeautips
Anti-aging serum voor CollistarProtective Drops SPF 5030 ml
Collistar
Protective Drops SPF 50
Anti-aging serum
Adviesprijs*
€ 43,00
€ 36,55
30 ml (€ 1.218,33 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten
Zonnebrandolie voor UnisexCollistarSupertanning Moisturizing Dry Oil SPF 15200 ml
Collistar
Supertanning Moisturizing Dry Oil SPF 15
Zonnebrandolie
Adviesprijs*
€ 38,00
€ 31,99
200 ml (€ 159,95 / 1 L)
Zonnespray voor UnisexCollistarSun CareTanning Moisturizing Milk SPF 30200 ml
Collistar
Sun Care
Tanning Moisturizing Milk SPF 30
Zonnespray
Adviesprijs*
€ 38,00
€ 31,99
200 ml (€ 159,95 / 1 L)
BB Cream voor CollistarAnti-Pollution BB Cream 3 DeepMEDIUM
Collistar
Anti-Pollution BB Cream 3 Deep
BB Cream
Adviesprijs*
€ 38,00
€ 32,30
50 ml (€ 646,00 / 1 L)
Mascara voor CollistarImpeccabileIMPECCABILEBLACK
Collistar
Impeccabile
IMPECCABILE
Mascara
Adviesprijs*
€ 32,00
€ 23,99
14 ml (€ 1.713,57 / 1 L)
Zonnespray voor UnisexCollistarTanning Moisturizing Milk SPF 20200 ml
Collistar
Tanning Moisturizing Milk SPF 20
Zonnespray
Adviesprijs*
€ 38,00
€ 32,30
200 ml (€ 161,50 / 1 L)