Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
Shopping Sunday: ronde prijzen op ALLES | Ontvang een Douglas The Botanist handcrème bij besteding vanaf €19,-
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Clarins
Clarins - Eau Ressourcante
Clarins - Eau Ressourcante3
Resultaten
Clarins - Eau Ressourcante
(3)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Geurfamilie
Verantwoordelijkheid
Highlights
Cadeautips
Bodycrème voor ClarinsEau RessourcanteComforting silky body cream200 ml
Clarins
Eau Ressourcante
Comforting silky body cream
Bodycrème
Adviesprijs*
€ 49,50
€ 40,00
200 ml (€ 200,00 / 1 L)
Lichaamsspray voor ClarinsEau RessourcanteEau de Soins100 ml
Clarins
Eau Ressourcante
Eau de Soins
Lichaamsspray
Adviesprijs*
€ 65,00
€ 50,00
100 ml (€ 500,00 / 1 L)
Douchegel voor ClarinsEau RessourcanteComforting200 ml
Clarins
Eau Ressourcante
Comforting
Douchegel
Adviesprijs*
€ 30,50
€ 25,00
25.6 ml (€ 976,56 / 1 L)
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten