Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
Shopping Sunday: ronde prijzen op ALLES | Ontvang een Douglas The Botanist handcrème bij besteding vanaf €19,-
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Burt's Bees
Gezicht
Lipverzorging
Burt's Bees - Lippenbalsem
Burt's Bees - Lippenbalsem20
Resultaten
Burt's Bees - Lippenbalsem
(20)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Huidtype
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLip ShimmerCARAMEL
Burt's Bees
Lip Shimmer
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,99
€ 7,00
2.55 g (€ 2.745,10 / 1 kg)
+3
Meer kleuren beschikbaar
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLip Balm HoneyHONEY
Burt's Bees
Lip Balm Honey
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLip Balm PomegranatePOMEGRANATE
Burt's Bees
Lip Balm Pomegranate
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesVanilla Bean4.25 g
Burt's Bees
Vanilla Bean
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesPink GrapefruitPINK GRAPEFRUIT
Burt's Bees
Pink Grapefruit
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesUltra Conditioning Lip Balm4.25 g
Burt's Bees
Ultra Conditioning Lip Balm
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesTinted Lip BalmRED DAHLIA
Burt's Bees
Tinted Lip Balm
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,99
€ 7,00
4.25 g (€ 1.647,06 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesMango4.25 g
Burt's Bees
Mango
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLippenbalsem StickBeeswax Lip Balm
Burt's Bees
Lippenbalsem Stick
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesOvernight Intensive Lip Treatment7.08 g
Burt's Bees
Overnight Intensive Lip Treatment
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 9,99
€ 8,00
7.08 g (€ 1.129,94 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesHydrating Lip Balm with Coconut & PearCOCONUT+PEAR
Burt's Bees
Hydrating Lip Balm with Coconut & Pear
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLip Balm Watermelon4.25 g
Burt's Bees
Lip Balm Watermelon
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesTinted Lip BalmRose
Burt's Bees
Tinted Lip Balm
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,99
€ 7,00
4.25 g (€ 1.647,06 / 1 kg)
Lippenbalsem voor Burt's BeesBurt’s Bees Tinted Lip Balm Daisy4.25 g
Burt's Bees
Burt’s Bees Tinted Lip Balm Daisy
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,99
€ 7,00
4.25 g (€ 1.647,06 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesTropical Pineapple Blister4.25 g
Burt's Bees
Tropical Pineapple Blister
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesBurt´s Bees Lip Balm Sweet Mandarin4.25 g
Burt's Bees
Burt´s Bees Lip Balm Sweet Mandarin
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLip Shimmer Strawberry2.55 g
Burt's Bees
Lip Shimmer Strawberry
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,99
€ 7,00
2.55 g (€ 2.745,10 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesBurt´s Bees Lip Balm Strawberry4.25 g
Burt's Bees
Burt´s Bees Lip Balm Strawberry
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 4,49
€ 3,50
4.25 g (€ 823,53 / 1 kg)
Lippenbalsem voor UnisexBurt's BeesLip Shimmer Plum2.55 g
Burt's Bees
Lip Shimmer Plum
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,99
€ 7,00
2.55 g (€ 2.745,10 / 1 kg)
Lippenbalsem voor Burt's BeesLip Shimmer Watermelon2.6 g
Burt's Bees
Lip Shimmer Watermelon
Lippenbalsem
Adviesprijs*
€ 8,95
€ 7,00
2.6 g (€ 2.692,31 / 1 kg)
Binnenkort weer leverbaar