Ga naar de hoofdinhoud
1-2 dagen levertijd | Gratis verzending vanaf €25,- | Kies 2 staaltjes | Gratis retourneren
BEAUTY CARD
Stores
KLANTENDIENST
nl
fr
Member Weeks | Shop de mooiste deals en kies een cadeau met code NEWMEMBER bij jouw eerste aankoop als member
Ga terug
Zoekopdracht uitvoeren
Naar Douglas Home
Naar Storefinder
Naar Mijn Account
Naar Mijn Wishlist
Naar Winkelmandje
NIEUW & TRENDING
Open NIEUW & TRENDING menu
MERKEN
Open MERKEN menu
PARFUM
Open PARFUM menu
MAKE-UP
Open MAKE-UP menu
GEZICHT
Open GEZICHT menu
LICHAAM
Open LICHAAM menu
HAAR
Open HAAR menu
GEZONDHEID
Open GEZONDHEID menu
LIFESTYLE
Open LIFESTYLE menu
DOUGLAS COLLECTION
Open DOUGLAS COLLECTION menu
ACTIES
Open ACTIES menu
OUTLET
VIDEO'S
Open VIDEO'S menu
GIFTCARDS
HERFST
Open HERFST menu
homepage
Biosilk
Haar
Haarverzorging
Biosilk - Haarverzorgingssets
Biosilk - Haarverzorgingssets4
Resultaten
Biosilk - Haarverzorgingssets
(4)
Filter
Prijs
Productsoort
Voor wie
Haarverzorgingsset voor UnisexBiosilk355 ml
Biosilk
Haarverzorgingsset
€ 31,60
355 ml (€ 89,01 / 1 L)
Haarverzorgingsset voor UnisexBiosilkLite167 ml
Biosilk
Lite
Haarverzorgingsset
€ 50,25
167 ml (€ 300,90 / 1 L)
Binnenkort weer leverbaar
Haarverzorgingsset voor UnisexBiosilkVolumizing Therapy355 ml
Biosilk
Volumizing Therapy
Haarverzorgingsset
Adviesprijs*
€ 31,60
€ 7,62
355 ml (€ 21,46 / 1 L)
Binnenkort weer leverbaar
Haarverzorgingsset voor UnisexBiosilkSilk Therapywith Coconut Oil15 ml
Biosilk
Silk Therapy
with Coconut Oil
Haarverzorgingsset
€ 5,60
15 ml (€ 373,33 / 1 L)
Uitverkocht
+1
inhoudsmaat
inhoudsmaten