Art-Nr.792183
ConsistentieCrème
Huid typeOnzuivere Huid, Droge Huid, Zeer Droge Huid, Rijpe Huid, Normale Huid, Gecombineerde Huid, Gevoelige Huid, Alle Huidtypes
FinishStralend
EigenschapHydraterend
HuidprobleemDroogheid & vochttekort, Geen specifiek huidprobleem
VerzorgingsfocusAnti-Aging, Hydraterend
Leeftijd20+
ToepassingsgebiedGezicht, Lichaam
CadeautipMoederdag
Leeftijd20+
De Lait crème concentré van Embryolisse wordt al jaren backstage bij Fashion week gebruikt door make up artists. De huid van het model heeft veel te verduren tijdens New York fashion week. Om de huid rustig te houden gedurende deze week wordt de Lait creme concentre gebruikt. Het is een zachte crème die een satijnlaagje achter laat op de huid, waardoor de make-up heel mooi blijft zitten. De LCC kan gebruikt worden als dagcrème, nachtcrème, primer, en als je de crème dik aanbrengt kan hij ook als overnight mask gebruikt worden.
De actieve ingrediënten in de crème zijn op precieze wijze toegevoegd in juiste hoeveelheden waardoor de producten gebruikt kunnen worden door mensen met de meest gevoelige huid.
Leveranciersinformatie
Laboratoires Embryolisse
16 Rue Danton
92130 Issy Les Moulineaux
France
info@embryolisse.com