Gratis verzending vanaf € 20,- | Gratis 2 staaltjes naar keuze | 1 - 2 dagen levertijd | Gratis retourneren
Profiteer van ronde prijzen* op ALLES! 🌸

Himalayan Infused Micellar Water
Toner

200 ml
Adviesprijs€ 17,00
€ 15,00
Je bespaart 11%
Binnenkort nieuw bij onsGratis verzending vanaf € 20,00
We laten je graag per e-mail weten wanneer het artikel weer beschikbaar is.
Art-Nr.225918
ConsistentieWater
ToepassingsgebiedGezicht

Op zoek naar een effectieve maar milde manier om make-up te verwijderen en de huid te reinigen in één gemakkelijke stap? Maak kennis met ons meermaals bekroonde micellair water, verrijkt met zuiver Himalayan Spring Water, boordevol essentiële mineralen - calcium, magnesium en kalium - om de huid gezond te houden. Geschikt voor alle huidtypes.


VERWIJDER MAKEUP & REINIG JE HUID ZACHT IN ÉÉN EENVOUDIGE STAP - Neem afscheid van hardnekkige make-up en onzuiverheden van de dag met de Himalaya Infused Micellar Water. 95% natuurlijke ingrediënten, geen parabenen, geen sulfaten, geen minerale oliën. Gemaakt in Frankrijk en gecertificeerd door The Vegan Society.

REFRESHING, CLEANSING & PURIFYING - Reinig je huid gemakkelijk in één gemakkelijke stap voor een routine zonder gedoe en huidvertrouwen. Uw huid zal verfrist, gereinigd en gezuiverd aanvoelen door het verwijderen van make-up en hardnekkige onzuiverheden. Geformuleerd met zuiver Himalaya bronwater, waarvan klinisch is bewezen dat het de celvernieuwing zichtbaar ondersteunt.

ZACHT VOOR DE HUID MET 95% NATUURLIJKE INGREDIENTEN - Altijd gebruikmakend van natuurlijke ingrediënten die zacht zijn voor de huid, is het Himalaya Micellair Water geformuleerd met Pro-Vitamine B5 om de huid te verzorgen en te hydrateren en Betaïne om de huid te kalmeren en te verzachten. De huid voelt comfortabel en fris aan.

200 ml